SunSun 702

Cena s DPH cz 1 990 Kč 1 690 Kč
sk 76,54 € 65,00 €
Cena bez DPH cz 1 397 Kč
sk 53,73 €
Skladem
Kategorie: Filtrace
Filtrace vnější
Akvarijní technika
SLEVA
-18%
filtraca/filtrace-vnitrni/sunsun-hw-302-filtr-250l.jpg
filtraca/filtrace-vnitrni/sunsun-hw-302-filtr.jpg filtraca/filtrace-vnitrni/sunsun-hw-302-filtr-L.jpg filtraca/filtrace-vnitrni/sunsun-hw-302-filtr-vn.jpg filtraca/filtrace-vnitrni/sunsun-h-302-filtr.jpg filtraca/filtrace-vnitrni/sunsun-hw-302-filtr-d.jpg

Podrobný popis produktu

SunSun extérní filtr je oblíbený model s extrémně úspěšným, prostorným a spolehlivým designem. Dobře promyšlená konstrukce umožňuje provoz akvárií až do 250 l a poskytuje neuvěřitelnou snadnost použití. Spolehlivost modelu je zaručena kvalitními materiály a originálním zpracováním.
Filtry řady HW byly vytvořeny s největší kapacitou, což zaručuje nejlepší filtraci a zároveň zjednodušuje chod filtru a zajišťuje bezporuchový provoz. Pro výrobu byly použity materiály nejlepší třídy. Těleso, kryt a jiné plastové prvky jsou vyrobeny z ABS plastu, což je amorfní materiál s vysokou hustotou. Má vysokou odolností proti prasklinám a mechanickému poškození. Těsnění jsou vyrobena z kaučuku se správným množstvím polyolefinových řetězců, které jsou zodpovědné za dostatečnou flexibilitu a trvanlivost. Materiály a originální formy odlitků zaručují spolehlivost filtru, ke kterému byly vytvořeny.

Dvojitý těsnicí systém doplňuje těsnost. Systém je založen na dvou párech svorek s jiným způsobem zavírání. Jedna dvojice poskytuje tlak na princip páky, což zaručuje těsnost uzavření. Dvojice těchto spon, také usnadňuje otevření krytu filtru. Druhý pár svorek zajišťuje trvanlivost uzavření, a to i při zvedání plného filtru držením víka. Tyto spony jsou uzavřeny západkovou metodou. Filtr má systém "aqua-stop", který blokuje přívod vody z hadicového filtru. Tento ventil umožňuje odpojit hadice od krytu filtru. Čerpadlo s vysokou provozní kulturou zajišťuje bezhlučný provoz. Čerpadlo je založeno na keramickém rotoru, který umožňuje práci i s mořskou vodou. Je uzavřena v těsném a velkém krytu filtru, který dodatečně potlačuje provoz čerpadla a gumové nohy potlačují všechny vibrace. Filtr doporučujeme proprat v akvarijní vodě vždy jednou za 4-10 týdnů, podle velikosti nádrže a množství zarybnění.

Další výhodou filtrů řady HW je nepochybně dvojitý přívod vody. Přívod se provádí pomocí dvou trubek různých aplikací. Spodní trubka čerpá vodu v nejbližší možné spodní části. Délka této trubice může být volně upravena pomocí dalších segmentů trubek. Tímto způsobem filtr čerpá na dně kal, což je častá příčina zatížení dna a zhoršení kvality vody. Dolní vstup má sítko, které zabraňuje vnikání ryb, krevet, rostlin a dalších velkých prvků do filtru. Horní vstup částečně nad hladinou vody - hovorově se nazývá povrchový skimmer. Ten odvádí vodu přímo z haldiny, odstraňuje veškeré plovoucí částice a bílkoviny, které jsou viditelné lidskému oku jako tukové místo. Tento velmi nevzhledný povlak je vysoce nebezpečný pro zdraví a kvalitu vody, takže filtr, který ho neutralizuje, zajišťuje nejlepší a úplnou kvalitu filtrace vody.
Výstup vody, díky velkému množství trubek a tvarovek, může být také volně upraven. Provádí se postřikem, který dokonale provzdušňuje vodu a efektivně nahradí oblíbené provzdušňovače.
Filtr je vybaven různými filtračními médii. Biologickou filtraci zajišťuje biokeramika s různou porézností a biobalmi. Keramika a bioballs jsou stanovištěm bakterií, které snižují koncentrace NH3, NH4 a NO2 v akváriu a současně ovlivňují zdraví ryb a poskytují přírodní živiny rostlinám. Chemická filtrace je zajištěna aktivním uhlím, které perfektně váže kovy a jejich sloučeniny na huminové pesticidy a metabolické produkty. Jedná se o kazetu, která objasňuje vodu a snižuje nepříjemný zápach vody. Zlepšuje kvalitu vody včetně biologické filtrace. Mechanická filtrace je zajištěna houbou s příslušnou gradací. Odstraňuje veškeré nečistoty z vody, vyčistí vodu z prachu, zbytků rostlin nebo malých plovoucích částí země. Koše pro filtrační média mohou pojmout libovolnou filtrační patronu v závislosti na potřebách nádrže. Aktívní uhlí z filtru odstraníme po cca 3-4 týdnech provozu od založení nádrže. Při použití filtru v zaběhlém akváriu se aktivní uhlí nevkládá do filtru vůbec.

Technické specifikace:
- účinnost: 1000 l / h - doporučeno pro akvária o objemu od 100 do 250 l      -příkon: 18W
-hadice 16/22mm, 2 kusy po 1,5m
-vnější rozměry: 232x2532x395mm
-hmotnost: 3,5 kg
-délka napájecího kabelu: 1,5 m
-maximální výtlak vody: 1,4 m
 
Další výhodou filtrů řady HW je nepochybně dvojitý přívod vody. Přívod se provádí pomocí dvou trubek různých aplikací. Spodní trubka čerpá vodu v nejbližší možné spodní části. Délka této trubice může být volně upravena pomocí dalších segmentů trubek. Tímto způsobem filtr čerpá na dně kal, což je častá příčina zatížení dna a zhoršení kvality vody. Dolní vstup má sítko, které zabraňuje vnikání ryb, krevet, rostlin a dalších velkých prvků do filtru. Druhý vstup je částečně nad hladinou vody - hovorově se nazývá povrchový skimmer. Odvádí vodu přímo z jejích tabulek, odstraňuje veškeré plovoucí trosky a bílkoviny, které jsou viditelné lidskému oku jako tukové místo. Tento velmi nevzhledný povlak je vysoce nebezpečný pro zdraví a kvalitu vody, takže filtr, který ho neutralizuje, zajišťuje nejlepší a úplnou kvalitu filtrace vody. Výstup vody, díky velkému množství trubek a tvarovek, může být také volně upraven. Provádí se postřikem, který dokonale provzdušňuje vodu a efektivně nahradí oblíbené provzdušňovače. Filtr je původně vybaven různými filtračními médii. Biologickou filtraci zajišťuje biokeramika s různou porézností a biobalmi. Keramika a bioballs jsou stanovištěm bakterií, které snižují koncentrace NH3, NH4 a NO2 v akváriu a současně ovlivňují zdraví ryb a poskytují přírodní živiny rostlinám. Chemická filtrace je zajištěna aktivním uhlím, které perfektně váže kovy a jejich sloučeniny na huminové pesticidy a metabolické produkty. Jedná se o kazetu, která objasňuje vodu a snižuje nepříjemný zápach vody. Zlepšuje kvalitu vody včetně biologické filtrace. Mechanická filtrace je zajištěna houbou s příslušnou gradací. Odstraňuje veškeré nečistoty z vody, vyčistí vodu z prachu, zbytků rostlin nebo malých plovoucích částí země. Koše pro filtrační média mohou pojmout libovolnou filtrační patronu v závislosti na potřebách nádrže. Technické specifikace: - účinnost: 1000 l / h - doporučeno pro cisterny o objemu od 100 do 250 l - výkon: 18W - vnější rozměry: 232x2532x395mm - hmotnost: 3,5 kg - délka napájecího kabelu: 1,5 m - maximální zdvih vody: 1,4 m
 
 
 

Podobné produkty