Aqua Art substrát 5,4 kg

Cena s DPH cz 499 Kč 479 Kč
sk 19,19 € 18,42 €
Cena bez DPH cz 396 Kč
sk 15,23 €
Skladem
Kategorie: Výživné substráty
Substráty, podloží
SLEVA
-4%
vyzivne-substraty/aqua-art-aqua-substrat.jpg
vyzivne-substraty/aqua-art-aqua-substrate-ii-.jpg

Podrobný popis produktu

Aqua Substrate II + je vylepšený výrobek nové generace, speciálně vyvinutý pro tvrdší vodu, nejběžnější v Evropě (silnější korekce pufru pH). Navíc díky inovativní technologii zajišťuje o 25% delší působení a výživu rostlin. Produkt je k dispozici v černé a tmavě hnědé barvě, je balen v pytlích o hmotnosti 5,4 kg.(cca 6 litrů). Aqua Substrate II + obsahuje substrát vhodný pro akvárium o objemu cca 40 litrů. V nově instalovaném akváriu zakryjte spodní povrch cca 5cm vrstvy Aqua Substrate II +.

Jedinečná technologie AquaSubstrate zajišťuje vyčistění vody tím, že absorbuje zákal a zabarvení. AquaSubstrate snižuje tvrdost vody a koriguje pH a nastavuje jeho optimální hodnotu. Pro rostliny a zvířata z tropických měkkých vod biotopů, rozsah je asi 6,5-6,9.

Hlavní výhody AquaSubstrate II + jsou:

Dlouhodobé hnojení: AquaSubstrate obsahuje pomalu uvolňující hnojivo pro rostliny s dlouhou životností.

Čistší voda: AquaSubstrate obnovuje čistotu vody, odstraňuje barvy a oblačnost způsobené např. Dřevěnými dekorativními prvky uvnitř akvária.

Stabilizace pH: AquaSubstrate změkčuje vodu na úroveň vhodnou pro přírodní oblasti většiny rostlin a ryb, které se v našich akváriích pěstují. Stabilizuje pH pufr.

Zdravé rostliny: porézní struktura AquaSubstrate zaručuje vývoj přirozené bakteriální flóry a je vynikající pro zdravý růst a výživu kořenů rostlin.

Přírodní vzhled: AquaSubstrate dokonale zapadá do uspořádání rostlinných akvárií.

Podobné produkty